WordPress için 9 En İyi Tavsiye Eklentileri

WordPress Blogunuza en iyi referans eklentileri için arayışlaramı giriyorsun.  WordPress blog sitenize sosyal kanıtlar ekleyerek kullanıcılarınız arasında güven oluşturmanıza yardımcı olur. Bu makalemde WordPress referans eklentilerini değerlendirmeye aldım.

(1.) Test Rotatoru

Testimonial Rotator, WordPress referansları eklentisinin kullanımı kolaydır. Bir referans atlıkarınca oluşturmanıza ve web sitenizin herhangi bir yerinde dönen referansları eklemenize olanak tanır.

Ayrıca, birden fazla rotalayıcı oluşturabilir ve geri bildirim, iş başlığı ve fotoğraf gibi müşteri bilgilerini manuel olarak girebilirsiniz. Detaylı adım adım talimatlar için, WordPress’te dönen referansların nasıl ekleneceğine dair makalemize bakın.

(2.) Kolay Görüşler

Müşterilerin yorumları göndermesine ve web sitenizde görüntülemesine izin vermek ister misiniz? Kolay Görüşler, web sitenize bir müşteri geri bildirim formu eklemenizi sağlar, böylece referansları toplayabilirsiniz. Ayrıca, WordPress yönetici alanınızdan referansları manuel olarak da girebilirsiniz.

Bundan sonra, basit bir kısa kod kullanarak referansları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıntılı talimatlar için, WordPress’te müşteri yorumları sayfasının nasıl ekleneceği ile ilgili kılavuzumuza bakın.

(3.) Görüşler Widget

Testimonials Widget başka bir esnek WordPress referansları eklentisidir. Adına rağmen, web sitenizde herhangi bir yere referanslar eklemenize olanak tanır.

Kenar çubuğundaki referansları kolayca görüntülemenizi sağlayan bir kenar çubuğu widget’ına sahiptir. Görüşler, güzel bir kaydırak ve solma efektleri ile bir atlıkarınca görüntülenir.

(4.) Güçlü Referanslar

Güçlü referanslar en özelleştirilebilir WordPress referans eklentilerinden biridir. Test kaydırıcı, ızgara düzeni, duvar düzeni, tek sütun düzeni ve daha fazlası dahil olmak üzere çoklu ekran seçenekleri ile birlikte gelir.

Ayrıca müşterilerinizin yorumlarını ve referanslarını kolayca ekleyebilmelerini sağlayan özel bir form da içerir. Sosyal medyada müşteri incelemeleri alıyorsanız, bu eklenti Facebook, Twitter, YouTube ve daha fazlasını da ekleyebilir.

(5.) Testin Temelleri

Testimonial Basics, WordPress web siteniz için eksiksiz bir referans yönetim çözümüdür. Birden fazla görüntü stili, kenar çubuğu widget’ı ve kullanıcı referanslarını toplamak için bir geri bildirim formu içerir.

Kullanıcı tarafından gönderilen referanslar, müşteri fotoğrafını almak için Gravatar’ı kullanır. Ancak, fotoğrafları doğrudan WordPress yönetici alanınızdan manuel olarak da yükleyebilirsiniz.

(6.) Rotator widget’lı WP referansları

WP Testimonials, basit ama oldukça özelleştirilebilir bir referans eklentisidir. Kolayca referanslar eklemenize ve bunları kategorilere ve etiketlere ayırmanıza izin verir.

Referanslar oluşturduktan sonra, bunları bir kısa kod kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Bu kısa kod, referansların görünümünü özelleştirmek için kullanabileceğiniz birçok parametreyle birlikte gelir. Eklenti ayrıca, kısa kod teklifi ile aynı seçeneklere sahip bir widget ile birlikte gelir.

(7.) BNE Görüşler

BNE Testimonials, WordPress sitenize referanslar eklemek için başka bir kolay kullanım seçeneğidir. Kolayca referansları görüntülemek için bir kısa kod ve bir kenar çubuğu widget ile birlikte gelir.

Temanızın görüntü için stilini miras alan referanslar için bir kaydırıcı ve düz bir liste düzenine sahiptir.

8. Testimonial

Testimonial, basit seçenekler ve kendi renklerinizi seçebilme özelliğine sahip, basit bir WordPress referans eklentisidir.

Sürüklenebilir kutu öğeleri vardır ve farklı yazı tipleri, yazı tipi boyutları, metin rengi ve özellikli fotoğraf seçmenizi sağlar. Eklentinin kaydırıcı veya döndürücü içermemesi nedeniyle referanslar ızgara veya liste biçiminde gösterilecektir.

9. Test Slider

Testimonial Slider, gelişmiş bir kullanıcı deneyimi ile modern bir WordPress referans kaydırıcısı sunar. Bir kaydırıcının yanı sıra düz liste düzeni ile birlikte gelir. Müşteri referanslarını toplamak için bir ön uç iletişim formu da ekleyebilirsiniz.

Kısa kod veya kenar çubuğu widget’ını kullanarak referanslarınızı istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. Test sürgüsü dokunmatik / mobil uyumludur ve tüm ekran boyutlarında mükemmel çalışır.

Bu makalenin, WordPress web siteniz için en iyi referans eklentiyi bulmanızı sağladığını umuyoruz. İş web siteleri için eksiksiz bir WordPress eklentimiz olması gerektiğini de görmek isteyebilirsiniz.

kaynak: www.wpbeginner.com

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe