Ünlü Seo Danışmanlığı Nerededir?

Ünlü SEO Danışmanlığı Nerededir?

            SEO (Search Engine Optimization) arama motorları optimizasyonu işlemidir. Yani dijital pazarlamanın en önemli kuralı olan arama motorlarında en önde olma çalışmalarıdır. Uzman kişilerce gerçekleştirilen işlemlere arama motorlarında ilk sıralarda yer almak mümkün. Bunun için iki yol vardır.

Birinci Tercih

Uzmanından seo danışmanlık hizmeti alırsınız ve ücret ödersiniz. Bu ücret devamlıdır. Çünkü tüketici ihtiyaçları ve arayışları değişken olduğu gibi dijital pazarlama piyasası da çok değişkendir. Eğer kendinizi güncelleyemezseniz bu piyasanın en iyisi olmazsınız. Bu yol daha çok büyük şirketler tarafından tercih edilir.

En Çok Tercih Edilen Danışmanlık Hizmetleri

Kaliteli bir seo danışmanlık hizmeti arıyorsanız mekansal boyutu önemli olmaksızın dilediğiniz yerden iletişime kolayca geçebileceğiniz siteler mevcuttur. Tek bir firma ile görüşmeyiniz. Bu sayede birden fazla firmanın size sağlayacağı koşulları değerlendirip seçme şansı elde etmiş olursunuz. Aşağıda yer alan siteler en çok tercih edilenlerdir. Bu siteler ile irtibata geçtiğinizde size ücretsiz raporlar ve alınacak tedbirleri sunar. Böylece başlamadan önce seo hizmetleri hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olmuş olursunuz.
www.stradiji.com
www.moradam.com
www.123webtasarim.com
www.tutusmedia.com

İkinci Tercih

Bu yöntem atalarımızın ifade ettiği gibi ”balık vermeyi değil, tutmasını öğretmek” şeklindedir. Bu yolla kendi sitenizin Seo’su olabilirsiniz. Bu yöntemde de yine uzman desteği alıyor ve ücret ödüyorsunuz ama bu kez tek seferlik ücret ödüyorsunuz ve karşılığında eğitim almış oluyorsunuz. Elbette böyle bir seçenek için bilgi teknolojileri alanında yeterli bir altyapıya sahip olmak gerekir. Online eğitimi, kitaptan bireysel öğrenme, yüz yüze eğitim gibi imkanları değerlendirebilirsiniz. Bu yöntem de daha çok bireysel web sitesi sahipleri için tercih edilmektedir. Aşağıda seo eğitimi için tercih edebileceğiniz ünlü hocaların web siteleri yer almaktadır;
www.seohocasi.com
www.ayhankaraman.com
www.analyticsakademi.com/
www.liderlikokulu.com.tr

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe