2018 Saç Modelleri

2018 Saç Modelleri

Yazın gelmesiyle birlikte güzellik, bakım, moda sektöründe de hareketli günler başlar. Havaların güzelleşmesi ile kadınların kendini yenileme telaşı her zaman varlığını korumuştur. Sadece yazın değil elbette moda her mevsim etkin bir yol gösterici olmuştur. Giyimden makyaja, saçtan ayakkabıya kadar bir çok konuda senenin trend modelleri, dergilerde televizyonlarda ve podyumlarda yerini alır. Saç bir kadının en doğal aksesuarıdır. Rengi, kesim şekli, çekilen fön yada örgü şekilleri, üzerinde yapılabilecek bir çok modelle her zaman en büyük kurtarıcı olmuştur. İş hayatınıza, sosyal yaşantınıza, günlük spor hallerinize uygun saç modelleri ile tarzınızı kendiniz belirleyip senenin modasın ayak uydurabilirsiniz. 2018 Saç Modelleri inceleyip bu seneki tarzınızı belirlemeye başlayın.
Dağınık ve Kısa Saclar

Kısa saçı seven rahat ve kullanışlı oluşunu avantaja çevirmek isteyen, ama maskülen de görünmek istemeyenler için harika bir seçim olacaktır.
Dalgalı Rapunzel Saçlar

Hiç bir zaman modası geçemeyen uzun dalgalı saçlar, bu senede sıklıkla karşılaşacağımız bir model. Özellikle iri dalgalar uzun saçlarınıza hacim katıp havanıza hava katacaktır.

Keskin Bitişli Islak Saçlar
Omuz üstünde biten, keskin jet uçlu kesimler ve geriye taranan ıslak görünüm. Biraz marjinal olsa da fazlasıyla kadınsı bu model özellikle geceleri kullanabileceğiniz farklı bir model.

Kısa Perçemler
Perçem hemen hepimizin bir kerede olsa denediği vazgeçilmezimiz. Ama bu sene perçemler daha da kısalıyor ve kaş üzerine çıkıyor.

Retro Katlar

Altmışlı yıllara gönderme yapan, omuz hizasında lob kesimler ile Retro bir görünüm kazanabilirsiniz. Romantik bir model olan saç kesimini özellikle platin sarı saçlarda denemek, farklı bir görünüm kazandıracaktır. 2018 Saç Modeller dendiğinde Retro ilk akla gelen model olabilir.
Saç modellerinizi seçmeden önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmak, doğru modeli bulmamıza yardımcı olacaktır. Boyunuz, kilonuz ve yüz seklinize göre hatlarınıza uygun stiller kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. 2018 Saç Modelleri kesim ve renkleri ile bu yaz yenilenip, tarzınızla bütün bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Eskiye dönüşün arttığını özellikle permalı saçların geri döndüğünü, sık ve ince buklelerin rövanşta olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Aslında çok çeşitli bir yıl olacak gibi görünüyor. Kısa yada uzun fark etmez bu yılda yine sıcak renkler tercih edilecek.

3 Comments

  1. harikasın Mart 22, 2018

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe