Hızlı Göbek Eriten Formul

Havaların güzelleşmesi ve yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tatil sezonu da açılmaktadır. Çeşitli tatil planları yapan kadınların ilk problemi fazla kiloları olmaktadır. Kadınlarda genellikle yağ birikimi göbek bölgesinde görülmektedir. Göbek bölgesindeki yağlardan kısa sürede kurtulma için evde rahatlıkla uygulanabilecek çeşitli yöntemler bulunmaktadır.

Evde Hazırlanabilen Basit Kürler

Zayıflama ve bölgesel yağ yakımı için spor salonlarında saatler harcamaya ve bir servet dökmeye gerek yoktur. Evde hazırlanabilecek basit kürler ile bölgesel yağlanmadan kurtulmak mümkündür. Son zamanlarda trend haline gelen yoğurt kürü göbek eritme konusunda oldukça başarılıdır. Yoğurt kürü, her akşam yatmadan yarım saat önce tüketilmelidir. 1 kase yoğurdun içine yarım limon sıkılmalı ve ardından 1 çay kaşığı pul biber eklenmelidir.

Bu karışımı düzenli olarak tüketen insanlar karın bölgelerinde gözle görülür bir değişim yaşamaktadır. Bu karışım uygulandıktan sonra ardından başka bir yiyecek tüketilmemelidir. Çünkü pul biber bağırsak faaliyetlerini artırarak sindirimi kolaylaştırmaktadır. Yoğurt ve limon ise yiyeceklerin midede daha hızlı hazmedilmesini sağlamaktadır. Çeşitli mide rahatsızlığı olanlar, baharatlara karşı hassasiyeti bulunan kişiler yoğurt kürünü uygulamadan önce mutlaka bir hekime danışmalıdır. Yoğurt kürünü uygularken dikkat edilmesi gereken bir düzen oluşturmaktır. Göbek bölgesindeki yağlardan hızlı bir şekilde kurtulmak için kür düzenli olarak her akşam uygulanmalıdır.

Kürleri Takiben Spor 

Tabi ki sadece yoğurt kürünü uygulamak bir miktar yağ yakımı gerçekleştirse de fit bir vücuda sahip olabilmek için bölgesel egzersizler de yapılmalıdır. Gün içinde 60 dakika yürüyüş yapmak, evde mekik çekmek etkili olacaktır. Pilates de bölgesel zayıflama için oldukça etkili bir spordur. Zayıflama sürecinde yağ yakımı oldukça deri altındaki yağ tabakası da kaybolduğundan deri de sarkmalar görülmektedir. Fakat yapılan diyet ve kürler spor ile desteklendiğinde vücutta oluşan sarkmalar da en aza indirilmektedir.

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe