İlk Buluşmada Erkeklerin Dikkat Ettikleri 3 Konu

İlk buluşma ilişkinin seyri açısından oldukça önemlidir. Erkekler ilk buluşmaya önem veriler çünkü ilk buluşma hem fiziksel anlamda hem de ruhsal anlamda erkeğin kadını tanıması demektir. Bu şekilde erkek ilişkinin seyrini kafasında şekillendirebilir. Peki erkekler ilk buluşmada neye dikkat ederler ? İşte erkeklerin ilk buluşmada dikkat ettiği 3 konu ;

Erkekler İlk Buluşmada Neye Dikkat Ederler ?

1 – ) Giyim
Hiç kuşku yok ki bir erkeğin ilk buluşmada en çok dikkat ettiği detaydır. Bir kadın buluştuğu erkeği giyimiyle etkileyebilir. Tabi erkeğin kıskanç olması yada rahat biri olması sizin giyim tarzınıza karar vermenizi sağlamalıdır. Buna göre bir tercih yaparak buluştuğunuz erkeği giyiminizle etkileyebilirsiniz.
2 – ) Gülümseme
Bir erkeği etkilemenin en iyi yoludur. Eğer iyi bir gülüşünüz varsa hiçbir erkek buna dayanamaz. Erkekler doğallığı sever eğer iyi bir gülüşünüz yoksa sahte gülüşler yapmanız buluşma önerileri almanızı etkiler ve sadece ilk buluşma ile kalırsınız.
3-) Konuşma Tarzı
Hiçbir erkek konuşan kadından hoşlanmaz diye bir şey yok. Buluşma sırasında erkeğe göre konuşma tarzınız olmalı. Eğer karşınızdaki konuşmayı seven ve dinlemeyi seven biriyse sus pus oturmak yerine konuşmayı tercih etmelisiniz. Konuşurken yüksek sesle kahkaha atmamaya, erkeğin gözlerinin içine bakmaya ve yeri geldiğinde ciddi konuşabilme yetisine sahip olmanız gerekir. Buluşma önerileri almak istiyorsanız, yani ilk aşamayı geçmek istiyorsanız bu 3 konuya dikkat etmeniz gerekir.

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe