Eski Kız Arkadaşınızı Geri Kazanmanın Yolları

Eski Kız Arkadaşınızı Geri Kazanmanın Yolları

Eski Kız Arkadaşınızı yaptığınız bir hata sonucu kaybetmiş yada ondan sıkılarak ayrılmış olabilirsiniz. Hatta o sizi bırakmışta olabilir. Ayrıldığınız kişinin geç de olsa sizin için doğru biri olduğuna karar verdiyseniz onu yeniden kazanmak için önünüzde fırsatlar olduğunu unutmayın. Eski kız arkadaşınızı geri kazanmak mı istiyorsunuz ? O halde bu amaç için fedakar olduğunuzu kanıtlayacak her şeyi yapmanız gerekir. Peki neler yapılabilir ?

Eski Kız Arkadaşımı Nasıl Geri Kazanırım

Eskiyi Unutun ve Kendinizi Tamamen Değiştirin
Kız arkadaşınızdan ayrıldıysanız o eski sizi hatırlamaktan mümkün mertebe kaçınacaktır. Bu yüzden tüm davranışlarınızla ve tüm fiziksel görünümünüz ile eskisinden bambaşka biri olun. Mesela eskisi gibi gülmeyin, eskisi gibi kızmayın, eskisi gibi saçınızı dikmeyin. Tamamen bambaşka biri olarak karşısına çıkın ki o da eski siz olmadığınızı anlasın.

Ona Mesaj Atın İlgili Olduğunuzu Gösterin

Kadınlar ilgiyi sever. Bu yüzden eski kız arkadaşınız dahi olsa sık sık mesaj atmaktan kaçınmayın. O zaman zaman psikolojik olarak yorulduğu zaman sizi yanında hissederek güç bulacaktır. Bu da onu size bağlamanın etkili bir yoludur.

Giyiminiz Çok Önemli !

Kadınlar parfüme bayılır. Parfümünüz eskisi gibi olmasın. Saçlarınıza bakın. Ayakkabılarınızdan gömleğinize, pantolonunuzdan ceketinize kadar şık giyinmeye özen gösterin. Eski kız arkadaşınızı kazanmak istiyorsanız onun sevdiği ve hoşlandığı şeyler giyip dikkatini çekmeniz gerekir.

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe