Kişisel Blog Nedir

Kişisel blog nedir; İşte merak edilen cevabı

Kişisel blog  herhangi bir bireyin ismiyle yürütülen veya takma isimle,  İlişkilendirilen bir kişisel blog türüdür.

Şahış, kişiliğin anlamıyla, bu ifadenin anlamını büyük ölçüde karakterize eden sıfatın köküdür, bu yüzden genellikle eşdeğer bir tanım kullanılır kişisel blog. Böylece blog yaşdamdan  birazdaha az kopuk olur ve kural olarak, sayfalarda make yazarının kişiliğinin bir izini taşır. Bu, tasarımında, bilginin yazılarda sunulma şeklinde, yazarın ne yaptığına ilişkin vede blogda yazıldığı şekilde ifade edilebilir.

Bir Blogu kişiselleştirmek sorumlulukları birazdaha fazla arttırabilir, çünkü blog yazarının, internetteki gölgesi gerçek bir parçası haline gelir. “Giysilerle tanışırlar ve aklına bakarlar” Bu söz, bloggerle daha az alakalı değildir.

Kişisel blogun avantajları ve dezavantajları

Kişisel blogun Avantajları şunlardır:

  • Blog yazarı öğrenmeyi, iletişimi kolaylaştırmayı, İnternette bağlantı kurmaya başlar.
  • Yazarda sürekli artan güven. Fotoğraf ve iletişim bilgileri, okuyucuları kendinize bağlamayı, bu blogu yöneten gerçek bir kişi olduğunuzu göstermeyi sağlar sağlar.
  • Sadece “konuyla ilgili” değil, aynı zamanda yazarın ilgisini çeken ve heyecanlandıran, daha canlı, kişisel konular üzerine de yazma fırsatı var.

Kişisel blogun Dezavantajları şunlardır:

  • Blog Tanıtım, her zaman göründüğü kadar istenen bir şey değildir.
  • Malzemeler için daha yüksek ahlaki ve etik gereklilikler, yani belirli kişisel sınırlar.
  • Bir blog satmak daha zordur, çünkü yazarı olmayan bir kişisel blog artık aboneleri için ilgi çekicidir, ancak bu tür blogların ön anlaşma niteliğindeki satıştan sonra yazarın materyallerini basmaya devam ettiği örnekler vardır.

 

Gelecekte, blogu  marka olarak konumlandırma planları, okuyucuların görüşlerini duymak açısından çok ilginç olurdu. Bu konuda oldukça ilgi çekici olan şey. Bir bloğun ve bir takma isminin, ayrılmaz bir paket olarak markalanmasıyla ilgili öneriler için minnettar olurum.

Yorumları Eksik Etmeyin 🙂

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe